עלמא מדיה מתמחה בתחום ייעוץ אסטרטגי ובניית אסטרטגיית תוכן כוללת, ככלי שיווקי אפקטיבי ביותר. עולם הפרסום משתנה, הוא הופך להיות מבוסס תוכן, ומותיר הרחק מאחור הבטחות פרסומיות שאין מאחוריהן ערך מוסף ללקוח.

אנחנו בעלמא מדיה נבנה עבורך כלי שיווקי בעל עוצמה, המבוסס על עולם התוכן של העסק ומאגר הידע והמומחיות שלו. תכליתו של התהליך: הצגת המומחיות של העסק במגוון פלטפורמות, בניית העסק כאוטוריטה מקצועית, ומינוף המומחיות של העסק להגדלת המכירות.

לאחר בניית אסטרטגיית התוכן – המומחים של עלמא מדיה יטפלו בכל הנגזר ממנה ויבנו את השפה שלך: השפה הגרפית, שפת האתר שלך, הדרך שבה העסק מציג את הסטטוסים בפייסבוק, הכתבות שלך, הסרטים שמציגים את השירותים והמוצרים, ועוד.

איך זה נעשה?

בניית עולמות התוכן נעשית בפגישות ייעוץ אסטרטגי שבהן אנחנו לומדים את תחומי המומחיות של העסק, ומרכיבים מהם אסטרטגיית פעולה שיווקית אפקטיבית. בסופו של התהליך אנחנו מזהים את זירות התוכן האפקטיביות ביותר לפעולה, ומתחילים לבנות אותן ביחד איתך.

בסוף התהליך אנחנו מציידים אותך ב”ארגז כלים” תוכני, ומעמידים לרשותך את כל הידע והמומחיות שלנו כדי לפתח ולבצע אותו, לפי בחירתך.