צוות פיתוח התוכן והכותבים של עלמא מדיה הינו בעל מיומנות גבוהה ביותר בכל שלבי הפקת החומרים: פיתוח קונספט, תחקיר, כתיבה, עריכה, הפקה וניהול התכנים בפלטפורמות השונות.

תוכלו למצוא את המילים שלנו במגוון פלטפורמות הפצה ופורמטים:

1. תוכן לאתרים. מומחי התוכן של עלמא מדיה יפתחו עבורך אסטרטגיית תוכן, וידעו לתרגם את הידע המקצועי של העסק שלך לתוכן איכותי באתר: כתבות מקצועיות, תמונות, בניית ניווט אופטימלי באתר, ועוד. בנוסף, עלמא מדיה מחזיקה בקשרי עבודה עם האתרים הגדולים בישראל, הצמאים לתוכן מקצועי ואיכותי. נוכחות תוכן משמעותית ברשת היא אחד היסודות המוצקים לחיזוק מעמדך בגוגל, ולהגדלת קהל המבקרים באתר החברה.

2. ניוזלטרים. עלמא מדיה מתמחה בדיבור ישיר ללקוחות העסק שלך, באמצעות הפקת ניוזלטרים אפקטיביים, המניעים לפעולה ולהגדלת המכירות. אנו עושים זאת בין היתר באמצעות פנייה חכמה אל הלקוח ושמירה על קשר איתו, כתיבה שיווקית, לרבות הפצת תוכן איכותי ובעל ערך מוסף אמיתי עבורו.

3. בלוגים. עלמא מדיה מתמחה בהחזקת מערכי תוכן עצמאיים עבור מותגים וחברות, באמצעות בלוגים. הפצת הידע המקצועי בפלטפורמה זו הינה בלתי מוגבלת, ומסייעת לך למצב את העסק כאוטוריטה מקצועית ובעלת קשר בלתי אמצעי מול לקוחותיך. אנו נתפור עבורך את הפתרון המתאים ביותר מבחינת פיתוח התוכן, היקפו, תכיפות עדכון הבלוג, ועוד.

4. עלוני מוצרים ולקוחות. עם כל המומחיות שלנו בשדה הדיגיטלי והאינטרנטי – אנחנו בעלמא מדיה לא שוכחים גם את פלטפורמות הפרינט, ובראשן – כתיבה שיווקית ועלוני הלקוחות. אנחנו מתמחים בהפקת עלוני איכות וקטלוגים שנועדו לשמור על קשר מניב עם הלקוח שלך. חבילת הפתרונות שלנו מקיפה וכוללת: פיתוח תוכן, כתיבה, עריכה, עיצוב, והפקה.