יש לך ולנו הרבה מה לספר לעולם וללקוחות שלך. אנחנו בעלמא מדיה מעניקים ייעוץ שיווקי ויודעים להציג את המסר שלך במגוון נרחב של פלטפורמות הפצה. התהליך מתחיל בבנייה מושכלת של אסטרטגיית תוכן והתאמת הכלים הטובים ביותר להפצתו. לכל ערוץ הפצה יש את השפה הייחודית והדרישות שלו, ואנו יודעים לפעול בכולם.

1. רשתות חברתיות. עלמא מדיה מתמחה בבנייה וניהול של דפי פייסבוק עסקיים, במטרה ליצור שיחה סביב המותג שלך, שתעמיק את הקשר של לקוחותיך עם המותג ותגדיל מכירות. אנו מתמחים בניהול תוכן גם בלינקדאין, אינסטגרם, ורשתות נוספות.

2. אתרי חדשות. עלמא מדיה מחזיקה בקשרי עבודה ענפים עם האתרים הגדולים בישראל, הצמאים לתוכן מקצועי ואיכותי. נוכחות תוכן משמעותית באתרים מובילים היא אחד היסודות המוצקים לשיפור מיקומך בגוגל, ולהגדלת קהל המבקרים באתר החברה וכמות המכירות.

3.  יוטיוב – YouTube. הגיע הזמן שלעסק שלך יהיה ערוץ טלוויזיה משלו. תוכן וידאו ברשת הוא הנצפה ביותר, זה שהגולשים מקדישים לו את הקשב הרב ביותר, וזה שהכי כיף לשתף אותו עם חברים. עלמא מדיה מתמחה בהפקת סרטונים מותאמים לרשת, בנייה וניהול של ערוצי תוכן ב-YouTube, פרסום וידאו, ועוד.

4. אתרי נישה. עלמא מדיה מתמחה בהפקת תכנים לאתרי נישה, אתרים מקצועיים, בלוגים ועוד. העסק שלך צריך לפגוש את קהל הלקוחות גם שם – ואנחנו יודעים כיצד לעשות זאת.